Silikonová formička usměvavý obličej

Kód: ES-8004
Neohodnoceno
120 Kč
Skladem (4 ks)

Silikonová formička s usměvavým obličejem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silikonová formička s usměvavým obličejem.

Rozměr: Ø77x18mm

Popisy silikonových forem

  1. 100% Potravinářský silikon
  2. Teplotní rozsah: -40 °Celsia ~ 230°Celsia (-40-446F)
  3. Snadné použití v troubě, mikrovlné troubě nebo mrazáku
  4. Flexibilní, lehké a přenosné, snadno skladovatelné
  5. Certifikát FDA / SGSNámi prodávané silikonové formičky jsou velmi flexibilní, extrémně odolné vůči mechanickému namáhání, teplu a mrazu. Testovány v laboratořích v souladu s FDA a SGS předpisy v oblasti bezpečnosti potravin.

Silikonové formičky jsou ideální pro formování výrobků z marcipánu, fondantu, atd.. Ačkoli byly původně navrženy pro použití v potravinářském průmyslu (dortové dekorace) vynikají i při použití s nepotravinářskými materiály jako jsou keramické hlíny, mýdlo a vosk.

Tradiční silikonové formičky jsou vyrobeny v kvádrech / blocích s hranatými rohy a silnými stěnami. To se běžně jeví jako robustnější výrobek s delší životností, to je sice pravda jen do určité míry. Spolu s našimi dodavateli jsme zjistily, že s takovými formičkami se hůře manipuluje a ještě obtížneji se požadovaný tvar odformovává. Na místo toho se snažíme navrhovat každou formičku individuálně, tak aby vnější tvar odpovídal tvaru požadovaných tvarů uvnitř. To má za následek tenčí stěny formy, která výrazně zvyšuje flexibilitu a tím umožní dokonalejší tvarování při každém použití.

Pokud jste nikdy nepoužívali silikonové formičky nebo pokud by jste se chtěli dozvědět proč jsou námi prodávané silikonky tak vyjímečné - vyzkoušejte je a sami zjistíte, že jsou jedny z nejlepších na trhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Obličeje
Hmotnost: 0.067 kg
Balení: plastikový sáček
Materiál: silikon
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Silikonová hlavička 12.2.2022 07:49
Ahoj.Mam koupené 2 Jsou krásné v obličeji.Přesne jak je mají vyobrazení.Vylila jsem je betonem a nos a pusa kousek chyběla. Ale jinak perfektní obličej. Skusim sádru. Dam vědět jak sem dopadla .
Odpovědět