Cukrový máček růžový perleťový (90 g)
Cukrový máček růžový perleťový (90 g)
✨ Zahalte své dezerty do perleťového závoje plného něhy a elegance!
Růžový perleťový máček je nezbytným doplňkem pro každou cukrářku, která miluje romantický styl. Na ozdobsidort.cz tento odstín doporučujeme zejména pro baby shower oslavy, svatby nebo jako jemný detail na valentýnském cukroví. Díky perleťovému efektu "mother-of-pearl" kuličky na světle krásně září a dodávají dezertům luxusní vzhled.
⚙️ Profesionální zdobení během okamžiku:
Tento jemný máček je vyroben z kvalitních surovin a díky leštící látce Capol (šelak a karnaubský vosk) si zachovává svůj lesk i po delší době. Skvěle se vyjímá na krémových čepicích cupcaků, potahovacích hmotách nebo jako posyp na domácí pralinky. Stačí lehce posypat povrch a vaše sladké tvoření získá okamžitě punc profesionality.
Technické parametry a složení:
- Barva: Růžová s perleťovým odleskem
- Hmotnost: 90 g
- Složení: bílý cukr, pšeničná mouka, škrob, melasa, mastek, leštící látka Capol (šelak, karnaubský vosk), perleť mother-of-pearl, barvivo E122.
Varování: Barvivo E122 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.
| Balení | Plastová tuba |
|---|









