Silikonová formička 3D kůň/jednorožec

Kód: NF-03
Neohodnoceno
280 Kč
Skladem (18 ks)

Silikonová formička 3D koně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silikonová formička se skládá ze 3 částí. 

Velikost hotového koně: výška 8,8cm, délka 10cm.

Postup výroby koně: nejdříve naplníme hmotou formičku číslo 1/3, potom naplníme polovinu formičky 3/3 (druhá půlka nohou)  a přitiskneme k formičce 1/3. Pak naplníme druhou část formičky 3/3 (druhá půlka nohou). Nakonec naplníme formičku 2/3 a vše k sobě přitiskneme. Pro lepší spojení všech části můžete formičky zatížit nebo převázat. 

Popisy silikonových forem

  1. 100% Potravinářský silikon
  2. Teplotní rozsah: -40 °Celsia ~ 230°Celsia (-40-446F)
  3. Snadné použití v troubě, mikrovlné troubě nebo mrazáku
  4. Flexibilní, lehké a přenosné, snadno skladovatelné
  5. Certifikát FDA / SGS
  6. Testováno Státním zdravotním ústavem v Praze

 

Námi prodávané silikonové formičky jsou velmi flexibilní, extrémně odolné vůči mechanickému namáhání, teplu a mrazu. Testovány v laboratořích v souladu s FDA a SGS předpisy v oblasti bezpečnosti potravin.

Silikonové formičky jsou ideální pro formování výrobků z marcipánu, fondantu, atd.. Ačkoli byly původně navrženy pro použití v potravinářském průmyslu (dortové dekorace) vynikají i při použití s nepotravinářskými materiály jako jsou keramické hlíny, mýdlo a vosk.

Tradiční silikonové formičky jsou vyrobeny v kvádrech / blocích s hranatými rohy a silnými stěnami. To se běžně jeví jako robustnější výrobek s delší životností, to je sice pravda jen do určité míry. Spolu s našimi dodavateli jsme zjistily, že s takovými formičkami se hůře manipuluje a ještě obtížneji se požadovaný tvar odformovává. Na místo toho se snažíme navrhovat každou formičku individuálně, tak aby vnější tvar odpovídal tvaru požadovaných tvarů uvnitř. To má za následek tenčí stěny formy, která výrazně zvyšuje flexibilitu a tím umožní dokonalejší tvarování při každém použití.

Pokud jste nikdy nepoužívali silikonové formičky nebo pokud by jste se chtěli dozvědět proč jsou námi prodávané silikonky tak vyjímečné - vyzkoušejte je a sami zjistíte, že jsou jedny z nejlepších na trhu!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Silikonové formičky
Hmotnost: 0.4 kg
Balení: plastový obal
Materiál: silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: