Silikonová formička abeceda s čísly a znaky

Kód: NF-19
Neohodnoceno
130 Kč
Skladem (13 ks)

Abeceda s čísly

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silikonová formička s abecedou, číslicemi a znaky. 

Rozměr formičky: 108x113x7mm

Výška číslic: 12mm

Popisy silikonových forem

  1. 100% Potravinářský silikon
  2. Teplotní rozsah: -40 °Celsia ~ 230°Celsia (-40-446F)
  3. Snadné použití v troubě, mikrovlné troubě nebo mrazáku
  4. Flexibilní, lehké a přenosné, snadno skladovatelné
  5. Certifikát FDA / SGS
  6. Testováno Státním zdravotním ústavem v PrazeNámi prodávané silikonové formičky jsou velmi flexibilní, extrémně odolné vůči mechanickému namáhání, teplu a mrazu. Testovány v laboratořích v souladu s FDA a SGS předpisy v oblasti bezpečnosti potravin.

Silikonové formičky jsou ideální pro formování výrobků z marcipánu, fondantu, atd.. Ačkoli byly původně navrženy pro použití v potravinářském průmyslu (dortové dekorace) vynikají i při použití s nepotravinářskými materiály jako jsou keramické hlíny, mýdlo a vosk.

Tradiční silikonové formičky jsou vyrobeny v kvádrech / blocích s hranatými rohy a silnými stěnami. To se běžně jeví jako robustnější výrobek s delší životností, to je sice pravda jen do určité míry. Spolu s našimi dodavateli jsme zjistily, že s takovými formičkami se hůře manipuluje a ještě obtížneji se požadovaný tvar odformovává. Na místo toho se snažíme navrhovat každou formičku individuálně, tak aby vnější tvar odpovídal tvaru požadovaných tvarů uvnitř. To má za následek tenčí stěny formy, která výrazně zvyšuje flexibilitu a tím umožní dokonalejší tvarování při každém použití.

Pokud jste nikdy nepoužívali silikonové formičky nebo pokud by jste se chtěli dozvědět proč jsou námi prodávané silikonky tak vyjímečné - vyzkoušejte je a sami zjistíte, že jsou jedny z nejlepších na trhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Silikonové formičky
Hmotnost: 0.094 kg
Balení: plastikový sáček
Materiál: silikon
Nevyplňujte toto pole:
TS Avatar autora 30.12.2020 01:25
Dobry den, mohla bych jse zeptat jak velika jsou jednotliva cisla/pismena z teto formy? Predem dekuji za odpoved Steberlova Tereza
Odpovědět
M Avatar autora 15.5.2021 05:04
Dobrý den, taky by mě zajímala velikost písmen, děkuji. Majka