Silikonová formička vánoční ozdoby

Kód: ES-2081
Neohodnoceno
95 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Formička na vánoční ozdoby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silikonová formička s motivem vánočních ozdob.

Rozměr formičky: 101x101x8mm

Velikost ozdob: 29x30mm, 23x23mm, 21x21mm, 16x16mm, 14x14mm, 12x12mm, 32x18mm, 30x17mm

Popisy silikonových forem

  1. 100% Potravinářský silikon
  2. Teplotní rozsah: -40 °Celsia ~ 230°Celsia (-40-446F)
  3. Snadné použití v troubě, mikrovlné troubě nebo mrazáku
  4. Flexibilní, lehké a přenosné, snadno skladovatelné
  5. Certifikát FDA / SGS

 

 Námi prodávané silikonové formičky jsou velmi flexibilní, extrémně odolné vůči mechanickému namáhání, teplu a mrazu. Testovány v laboratořích v souladu s FDA a SGS předpisy v oblasti bezpečnosti potravin.

Silikonové formičky jsou ideální pro formování výrobků z marcipánu, fondantu, atd.. Ačkoli byly původně navrženy pro použití v potravinářském průmyslu (dortové dekorace) vynikají i při použití s nepotravinářskými materiály jako jsou keramické hlíny, mýdlo a vosk.

Tradiční silikonové formičky jsou vyrobeny v kvádrech / blocích s hranatými rohy a silnými stěnami. To se běžně jeví jako robustnější výrobek s delší životností, to je sice pravda jen do určité míry. Spolu s našimi dodavateli jsme zjistily, že s takovými formičkami se hůře manipuluje a ještě obtížneji se požadovaný tvar odformovává. Na místo toho se snažíme navrhovat každou formičku individuálně, tak aby vnější tvar odpovídal tvaru požadovaných tvarů uvnitř. To má za následek tenčí stěny formy, která výrazně zvyšuje flexibilitu a tím umožní dokonalejší tvarování při každém použití.

Pokud jste nikdy nepoužívali silikonové formičky nebo pokud by jste se chtěli dozvědět proč jsou námi prodávané silikonky tak vyjímečné - vyzkoušejte je a sami zjistíte, že jsou jedny z nejlepších na trhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Silikonové formičky
Hmotnost: 0.075 kg
Balení: plastikový sáček
Materiál: silikon
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora DOTAZ na silikonovou formičku vánoční ozdoby. 8.12.2023 21:20
Dobrý den, prosím Vás o informaci , zda bude možné si do vánoc objednat silikonovou formu vánoční ozdoby . Je zde napsáno, že je forma objednána. Chtěla bych si silikonových forem objednat více, ale čekám ,zda bude v prodeji i tato. Děkuji za informaci Jiřina Burešová
Odpovědět